Vyhledávání

Úvod / Bolzoni Auramo

Bolzoni Auramo

bolzoni


Skupina BOLZONI AURAMO, jednička v evropské produkci přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, jeden ze dvou nejvýznamnějších výrobců na světě, pokračuje ve své cestě, která přináší další pokrok v metodách manipulace s materiálem a nabízí nová inovační řešení pro každý článek dopravního řetězce.


Globální vize společnosti BOLZONI AURAMO umožňuje společnosti posunout laťku svých norem jakosti a reagovat na potřeby trhu na všech pěti kontinentech.


Společnost stabilně a trvale vkládá významné investice do výzkumu a vývoje a do nejnovějších výrobních technologií. Naplno využívá možností 7 výrobních závodů, díky čemuž může nabídnout zákazníkům nové příležitosti v oblasti manipulace s materiálem a inovace v oblasti stávající nabídky přídavných zařízení. 

Od roku 2014 vystupuje Bolzoni Auramo společně se značkou Meyer. Spojení obou významných spoelčnsotí přináší výhody společnés distribuční i servisní sítě, možnosti čerpat z vynikajícího technologického zázemí při výrobě produktů a v neposlední řadě i v navázání na tradici obou světových značek.
www.bolzoni-auramo.com

Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.