Vyhledávání

Úvod / Meyer

Meyer


Společnost MEYER založil její zakladatel Hans. H. MEYER v roce 1954 v garáži svých rodičů, kde sestavil první z přídavných zařízení této světoznámé značky. V současné době firma zaměstnává 145 lidí, ve svém sídle v Salzgitter v Německu a dalších zaměstnance v dceřiných společnostech v prodejních a servisních organizacích ve Francii, Velké Británii a Skandinávii.

Kromě kvality produktů oceňují zákazníci MEYER vysokou úroveň poradenství a odborných znalostí, které provází každou koupi přídavného zařízení značky MEYER.

Společnost si velice zakládá na vynikajícím řemeslnném provedení svých výrobků a na nadšení pro inovativní způsoby řešení technických výzev. Na mezinárodní úrovni patří společnosti MEYER celá řada patentů, které zlepšují a zjednodušují manipulaci. 

Všechny produkty a služby značky MEYER jsou dnes součástí sspolečného koncernu se značkou Bolzoni Auramo. K oznámení spojení obou značet došlo v roce v únoru 2014 na veltrhu Intermat. Došlo tehdy k propojení firem Hans H. Meyer GmbH a Bolzoni Auramo GmbH pod jednu organizaci.  Obě společnosti vystupují v rámci společné sítě společně od června 2014. www.meyer-world.com
Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.