Vyhledávání

Úvod / Novinky / Přídavná zařízení značky MSE umožňují zvýšit počet paletových míst a ušetřit tak náklady na skladování

Novinky

Přídavná zařízení značky MSE umožňují zvýšit počet paletových míst a ušetřit tak náklady na skladování

18.02. 2014
Společnost MSE nabízí přídavné zařízení umožňující zvýšit reálnou výšku zdvihu vysokozdvižného vozíku. Díky jednoduché montáži na Váš stávající vozík tak ušetříte finanční prostředky všude tam, kde by jste byli nuceni zakoupit nový vozík či věž pro stávající VZV.
 Pokud se potýkáte ve skladě s nutností zvýšit počet paletových míst, mohlo by pro Vás být vhodným řešením zakoupit přídavné zařízení „Mast Height Extension“ společnosti MSE. Toto přídavné zařízení je navrženo tak, aby dodatečně zvýšilo výšku zdvihu vysokozdvižného vozíku bez nutnosti složitých technických zásahů do konstrukce samotného vozíku nebo dokonce nákupu nové věže. Přidáním „Mast Height Extension“ je možné zvýšit dodatečnou výšku zdvihu v rozmezí od 100 mm do 500 mm při kapacitě až 2000 kg (u vyšších řad těch zařízení je nosnost dokonce vyšší).

Přídavné zařízení Mast height extension je možné použít u všech vozíků s vidlicemi s plnou stavitelností. Rám přídavného zařízení neomezuje viditelnost řidiče a neomezuje výrazně ani nosnost vozíku. Systém je díky snadné aplikaci pomocí upínacích patek možné přesouvat z jednoho vozíku na jiný.

Více informací najdete zde

autor: Čemat
Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.